те, що треба вивчити багатьом патріотам

Бути патріотом — це значить шукати задоволення не в тім, «щоб бути українцем», а в тім, щоб було честю носити ім’я Українця. 

Бути патріотом — це значить перш за все вимагати гарних і добрих учинків від себе як від українця, а не перш за все ненавидіти інших тому, що вони «не-Українці».

В”ячеслав Липинський

Нажаль в нас багато недологух “ура-патріотів”. Їх багато в / пробачте, сей блок тексту прихований / та в УНСО. Один із представників цих недолугих людей – це “письменик-фантаст” Каганець. / пробачте, сей блок тексту прихований /

8 коментарів “те, що треба вивчити багатьом патріотам”

8 коментарів

 1. Щодо другої патріотичної догми то я би не буа така радикальна.але…
  +1 за імена недолугих!

 2. З Каганце погоджуюся…… а до чого тут Тягнибок? ти знайомий з ним особисто? чи з Каганцем?

 3. Серйозно.Це якшо Українець Білий або єтнічного походження.Ти маеш на увазі бути українцем це берегти свій нарід від інших недоУкраїнців? Якщо ми будемо давати громадянство всім підряд то тоді з цього нічого не вийде та не буде у нас Патріотизму та не буде України!А це нам не треба!
  Нам треба вільна та чиста Біла Україна!

 4. Знаєш, мені було пох, на то шо ти будучи “націоналістом” (саме в лапках і ніяк інакше) збираєшся голомсувати за жидів з нунс, але зара мені дуже зочеться натовкти тобі пику.

  ПМ
  Дуже здивований, тим, що такі як ти перебувають в лавах СГД.

  ППМ

  “Пробзділо щось у Датському князівстві” (с)Лесь

 5. це Бурнедскі.
  Здивований.
  чого ж ти, голосував за “жидів з нунс” на помаранчевій революції?

  а відносно пики. я нормально і позитивно ставлюся до тебе, Сполох. але, попрошу бути обережним у виразах та аккурат підбирати їх. буду вважати твій коментар щодо моєї пики тимчасовим спалахом гніву і не розуміння моїх переконань.

 6. а якщо людина не є чистим українцем, навіть колір шкіри трохи інший, але ця людина народилася в Україні та обожнює нашу країну? тоді як цю людину назвати?

Залишити коментар